Електрокаменка для сауни та лазні Helo ROCHER 105DE хром 10,5 кВт

- Немає в наявності
- Код: 108469
125 092 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Helo ROCHER 105 DE (мат. хром) — дизайнерська підлогова електрокаменка — сітка, що вміщає рекордну кількість каменів — 100 кг. Нагрівальні елементи розташовані в каменці по всій довжині, випромінюють тепло у всіх напрямках і нагрівають кожен камінь. Круглий стильний корпус, виготовлений із матової неіржавкої сталі, безпечні мінімальні відстані (6 см). Можливість вибору: встановити її в центрі або в кутку парної, або «врізати» піч у підлогу — все це додасть Вашій парній неповторний стиль. Керування відбувається за допомогою виносного пульта керування (купується окремо): пульт керування DIGI I, пульт керування DIGI II.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helo |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Номінальна потужність | 10.5 Вт |
| Об'єм парної | 15 куб. м |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 100 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 9-15 |
| Режим польоту | волога лазня |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Управління | виносне |
- Ціна: 125 092 ₴


