Електрокаменка для сауни і лазні EcoFlame SAM D-15 15 кВт + пульт CON6

- В наявності
- Код: 106487
29 057 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Якщо хочете отримати хорошу знижку на цей товар - зателефонуйте нам або напишіть в viber або telegram +3809879120
Напільна електрокаменка EcoFlame SAM D-15 кВт - це ідеальне обладнання для будування домашньої парної. Каменячка призначена для середніх приміщень (від 14 до 24 кубів.), в яких може створити потрібний мікроклімат протягом години. Незважаючи на невеликий розмір, кам’янка вміщає 40 кілограмів каміння, які швидко й рівномірно прогріваються, а парна прогрівається до 110 градусів. Електрична піч для парування від EcoFlame має надійні ТЕНи з збільшеним ресурсом. Надійний корпус, зроблений з жорсткого матеріалу, зберігає свою цілісність протягом довгого часу, навіть якщо він постійно впливає на температуру та вологість. Дизайн будь-якої електрокаменки SAM D захоплює своєю витонченістю і мінімалізмом. Прямокутна форма корпусу з нержавіючої сталі декорована за кутами пластин, що робить її унікальною по стилю. Для створення і налаштування потрібного мікроклімату призначений випадковий пульт керування CON6 з цифровим дисплеїв, який йде у комплекті з обладнанням EcoFlame SAM D-15. За його допомогою можна регулювати температуру, час роботи кам’янки, керувати світлом і вентиляцією.
Характерики
- Виробник: EcoFlame
- Об'єм парилки: 14-24 м.куб
- Вага каменів: 60 кг
- З' єднання: 380 Вольт
- Встановлення: Напольна
- Керування: Выносное
- Режим парування: Російська лазня
- Ресурс використання: 10 років
- Розмір ВШХД: 650х490х560 мм
- Вага: 24 кг
- Гарантія: 24 місяць офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 15 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Електрика |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим польоту | волога лазня |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Об'єм парилки (м. куб) | 14-24 |
| Вага каменів (кг) | 60 |
- Ціна: 29 057 ₴


