Рушникосушка TEPLOCERAMIC TC1000BC Білий Мамур

- В наличии
- Код: TC1000BC-white-marble
6 595 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
РУШНИКОСУШКА ЕЛЕКТРИЧНА КЕРАМІЧНА
з погодинними налаштуваннями 24х7
Розміри: 60х120х12 см
Потужність: 1000 Вт - обігріє до 17м²
Витрати: 0 - 1кВт на годину в залежності від налаштувань
Регулювання температури кераміки: 40-95С°,
Регулювання температури у приміщенні: 5-35С°
Три кронштейни з нержавійки
Гарантія 5 років з дати виробництва
ОПИС:
TEPLOCERAMIC TC1000BC бренду ТЕПЛОКЕРАМІК. Ця рушникосушарка має оригінальні розміри 60х120см і потужність 1000Вт і він розроблений спеціально для використання у ванній кімнаті. Сушка для рушників укомплектована вбудованим терморегулятором з погодинними налаштуваннями. Регулятор дозволяє регулювати температуру поверхні пристрою в діапазоні 40-95С°, що дозволяє економити на витратах на електроенергії використовуючи влітку і в міжсезоння низькі температурні режими для сушіння. Вбудований програматор також дозволяє налаштувати пристрій на різні режими роботи для кожної години протягом доби для кожного дня тижня і ще більше економити електроенергію, відключаючи рушникосушарку, або знижуючи температуру в ті години і дні, коли це потрібно. Сушка для рушників TC1000BC має сучасний дизайн, три хромованих тримача для рушників.
ПРИНЦИП РОБОТИ:
ізольований нагрівальний кабель температурою, яка не пересушує повітря та не випалює в ньому кисень, розігріває кераміку. Керамогранітна плита випромінює м'яке та комфортне тепло від нагрітого каменю і одночасно нагріває повітря в приміщенні. Пристрій може постійно працювати, його можна ніколи не відключати з розетки. Пристрій пожежобезпечний і абсолютно безпечний для здоров'я. Сушка для рушників дуже проста у використанні, швидко і просто монтується і не вимагає обслуговування.
з погодинними налаштуваннями 24х7
Розміри: 60х120х12 см
Потужність: 1000 Вт - обігріє до 17м²
Витрати: 0 - 1кВт на годину в залежності від налаштувань
Регулювання температури кераміки: 40-95С°,
Регулювання температури у приміщенні: 5-35С°
Три кронштейни з нержавійки
Гарантія 5 років з дати виробництва
ОПИС:
TEPLOCERAMIC TC1000BC бренду ТЕПЛОКЕРАМІК. Ця рушникосушарка має оригінальні розміри 60х120см і потужність 1000Вт і він розроблений спеціально для використання у ванній кімнаті. Сушка для рушників укомплектована вбудованим терморегулятором з погодинними налаштуваннями. Регулятор дозволяє регулювати температуру поверхні пристрою в діапазоні 40-95С°, що дозволяє економити на витратах на електроенергії використовуючи влітку і в міжсезоння низькі температурні режими для сушіння. Вбудований програматор також дозволяє налаштувати пристрій на різні режими роботи для кожної години протягом доби для кожного дня тижня і ще більше економити електроенергію, відключаючи рушникосушарку, або знижуючи температуру в ті години і дні, коли це потрібно. Сушка для рушників TC1000BC має сучасний дизайн, три хромованих тримача для рушників.
ПРИНЦИП РОБОТИ:
ізольований нагрівальний кабель температурою, яка не пересушує повітря та не випалює в ньому кисень, розігріває кераміку. Керамогранітна плита випромінює м'яке та комфортне тепло від нагрітого каменю і одночасно нагріває повітря в приміщенні. Пристрій може постійно працювати, його можна ніколи не відключати з розетки. Пристрій пожежобезпечний і абсолютно безпечний для здоров'я. Сушка для рушників дуже проста у використанні, швидко і просто монтується і не вимагає обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Теплокерамик |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 1200 мм |
| Вес | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 25кг |
| Вид | Инфракрасная панель |
| Встроенный терморегулятор | с программой 24х7 |
| Габариты (ВхШхГ), см | 95 |
| Гарантия (месяцев) | 60 |
| Глубина | 80 мм |
| Количество секций | 3 |
| Комплектация | Полотенцесушитель со встроенным программируемым 24х7 терморегуляторм и режимами обогрева помещения, настенный крепеж, инструкция-гарантийный талон |
| Крепеж | Да |
| Материал полотенцесушителя | Камень |
| Мощность, Вт | 1000 |
| Обогреет до (м2) | 18 |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Рабочая температура | 80 |
| Расположение выключателя | Слева |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Температура керамики | Регулируется 40-95С° |
| Тип | Электрический |
| Тип крепления | Стационарный |
| Тип подключения | Нижнее |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Нестандартная |
| Ширина | 40-60 мм |
- Цена: 6 595 ₴




