Рушникосушка TEPLOCERAMIC TC400BA Бежева

- В наличии
- Код: TC400BA-beige
3 295 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
РУШНИКОСУШКА ЕЛЕКТРИЧННА КЕРАМІЧНА
з регулятором на 5 режимів та таймером
Розміри: 60х60х10 см
Потужність: 400 Вт - обігріє до 8 м²
Витрати: 0 - 0.4кВт на годину в залежності від налаштувань
З перемикачем потужності на шнурі живлення на 0%, 25%, 50%, 100%
З таймером відключення черз 3 години
Температура кераміки: у відповідності до потужності: 0-45-60-80 C°
Регулювання температури у приміщенні: немає
Вимикається кнопкою
Один кронштейн з нержавійки
Гарантія - 5 років з дати виробництва
ОПИС:
TEPLOCERAMIC ТС400BA - невеличка керамічна електрична рушникосушка. Виробник - ТЕПЛОКЕРАМІК. Її потужність – 400Вт і вона використовується для сушіння речей та обігріву санвузла площею 4-8м2. Сушка для рушників зроблена у вигляді панелі з лицьовою частиною з екологічного керамограніту 60х60см в пласкому металевому корпусі. Вона укомплектована шнуром живлення довжиною 160см і настінним кріпленням, які входять у вартість, а також одним кронштейном з нержавіючої сталі для сушіння речей. Ця рушникосушка-обігрівач має вбудований терморегулятор, налаштований на кілька фіксованих режимів: 25%, 50%, 100% потужності (відповідає 45, 60 і 80С° С температури поверхні кераміки. І має таймер на 3 години роботи на 100% потужності.
Або можна вибрати модель із вбудованим цифровим терморегулятором: TEPLOCERAMIC TC500BR, або TEPLOCERAMIC ТС500BС.
ПРИНЦИП РОБОТИ:
ізольований нагрівальний кабель температурою, яка не пересушує повітря та не випалює в ньому кисень, розігріває кераміку. Керамогранітна плита випромінює м'яке та комфортне тепло від нагрітого каменю і одночасно нагріває повітря в приміщенні. Пристрій пожежобезпечний і абсолютно безпечний для здоров'я. Сушка для рушників - дуже проста у використанні, швидко і просто монтується і не вимагає обслуговування.
з регулятором на 5 режимів та таймером
Розміри: 60х60х10 см
Потужність: 400 Вт - обігріє до 8 м²
Витрати: 0 - 0.4кВт на годину в залежності від налаштувань
З перемикачем потужності на шнурі живлення на 0%, 25%, 50%, 100%
З таймером відключення черз 3 години
Температура кераміки: у відповідності до потужності: 0-45-60-80 C°
Регулювання температури у приміщенні: немає
Вимикається кнопкою
Один кронштейн з нержавійки
Гарантія - 5 років з дати виробництва
ОПИС:
TEPLOCERAMIC ТС400BA - невеличка керамічна електрична рушникосушка. Виробник - ТЕПЛОКЕРАМІК. Її потужність – 400Вт і вона використовується для сушіння речей та обігріву санвузла площею 4-8м2. Сушка для рушників зроблена у вигляді панелі з лицьовою частиною з екологічного керамограніту 60х60см в пласкому металевому корпусі. Вона укомплектована шнуром живлення довжиною 160см і настінним кріпленням, які входять у вартість, а також одним кронштейном з нержавіючої сталі для сушіння речей. Ця рушникосушка-обігрівач має вбудований терморегулятор, налаштований на кілька фіксованих режимів: 25%, 50%, 100% потужності (відповідає 45, 60 і 80С° С температури поверхні кераміки. І має таймер на 3 години роботи на 100% потужності.
Або можна вибрати модель із вбудованим цифровим терморегулятором: TEPLOCERAMIC TC500BR, або TEPLOCERAMIC ТС500BС.
ПРИНЦИП РОБОТИ:
ізольований нагрівальний кабель температурою, яка не пересушує повітря та не випалює в ньому кисень, розігріває кераміку. Керамогранітна плита випромінює м'яке та комфортне тепло від нагрітого каменю і одночасно нагріває повітря в приміщенні. Пристрій пожежобезпечний і абсолютно безпечний для здоров'я. Сушка для рушників - дуже проста у використанні, швидко і просто монтується і не вимагає обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teploceramic |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 11кг |
| Вид | Инфракрасная панель |
| Встроенный терморегулятор | на шнуре питания |
| Габариты (ВхШхГ), см | 80 |
| Гарантия (месяцев) | 60 |
| Глубина | 60 мм |
| Количество секций | 1 |
| Комплектация | Полотенцесушитель со встроенным цифр. терморегуляторм и режимами обогрева помещения, настенный крепеж, инструкция-гарантийный талон |
| Крепеж | Да |
| Материал полотенцесушителя | Камень |
| Мощность, Вт | 400 |
| Обогреет до (м2) | 8 |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Рабочая температура | 80 |
| Расположение выключателя | Справа |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Температура керамики | Регулируется 45-60-80С° |
| Тип | Электрический |
| Тип крепления | Стационарный |
| Тип подключения | Нижнее |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Нестандартная |
| Ширина | 40-60 мм |
- Цена: 3 295 ₴



