Світильник настільний LED "ALEV" 10 W чорний

- Нет в наличии
- Код: 049-032-0010-010
1 722 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник настільний LED "ALEV" 10 W чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантийный срок | 2 роки мес |
| Дополнительно | дімерується, має сенсорний вимикач, безпровідна зарядка, інтелектуальна пам'ять, регулюється колірність |
| Колірна температура, К | 6000K - 4000К- 3000К |
| Угол рассеивания | 120° |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 10 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 439 мм * 350 мм * 187 мм |
| Световой поток | 550 Lm |
| Степень защиты IP | IP 20 |
| Срок эксплуатации | 30 000 г. |
| Тип светодиодов | SMD LED |
- Цена: 1 722 ₴





