Електрокам'янка для сауни та лазні Helo CUP 90 STJ хром 9 кВт

- Нет в наличии
- Код: 100907
19 184 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка Helo CUP 90 STJ – це високоякісне рішення для комфортного обігріву вашої домашньої лазні чи сауни. Вироблена у Фінляндії, ця настінна модель поєднує простоту монтажу з високим рівнем безпеки. Вона універсальна у використанні та може створювати ідеальні умови як для традиційної російської лазні, так і для фінської сауни.
Переваги електрокам'янки:
- Оптимальні розміри: Призначена для обігріву приміщень об'ємом від 9 до 13 кубометрів.
- Ефективність: Відзначається потужністю в 9 кВт та здатна прогрівати камені до 23 кг, забезпечуючи рівномірне тепло за короткий час.
- Довговічність: Виготовлена з якісних матеріалів, електрокам'янка забезпечує надійну роботу протягом більше ніж 10 років.
Управління та налаштування. Панель керування, розташована на корпусі печі, дозволяє точно налаштувати роботу електрокам'янки, забезпечуючи індивідуальний підхід до температури та вологості у вашій лазні чи сауні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Helo |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вес | 14 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем парной | 13 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 23 |
| Вид топлива | Электричество |
| Камни для печи | Нет |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Напряжение | 380 |
| Номинальная мощность | 9 |
| Объем парилки (м.куб) | 9-13 |
| Расположение печи | Подвесное |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 (лет) |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Управление | встроенное |
- Цена: 19 184 ₴

