Електропароутворювач настінний ГПП PARiZHAR 5 кВт для лазні та сауни

- Нет в наличии
- Код: 110535
34 364 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропароутворювач настінний PARiZHAR 5 кВт з вбудованим генератором перегрітої пари призначений для невеликих парних об'ємом 4-8 м³. Цей пристрій, завдяки своїй компактності та потужності, є ідеальним рішенням навіть для квартир.
Основні переваги:
- Компактність: Настінний монтаж і малогабаритність дозволяють встановлювати парогенератор навіть у квартирах з підготовленими під парну приміщеннями.
- Корпус з нержавіючої сталі: Дзеркальна нержавіюча сталь не тільки додає пристрою елегантного вигляду, але й забезпечує його довговічність.
- Два незалежні ТЕНи: Один ТЕН випаровує воду, а другий розігріває пароповітряну суміш, дозволяючи точно контролювати температуру і вологість у приміщенні.
- Автоматична подача води: Система автоматично подає воду і контролює її рівень, що забезпечує безперебійну роботу.
- Виносний пульт: Пульт, що входить у комплект, дозволяє регулювати температуру, встановлювати відкладений запуск і контролювати рівень вологості.
Цей пристрій забезпечує індивідуальний комфортний мікроклімат у невеликих парних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VVD |
| Вес | 24.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 5 кВт |
| Объем бака для воды | 7.2 л |
| Объем парной | 8 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 760 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем парилки (м.куб) | 4-8 |
| Подключение (Вольт) | 220 |
| Режим парения | влажная баня |
| Управление | выносное |
- Цена: 34 364 ₴

