Електрокаменка для лазні та сауни Ecoflame GB90 9 кВт + пульт CON6

- В наличии
- Код: 9_111002
16 966,90 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка EcoFlame GB90 з потужністю 9 кВт та пультом CON6 — це поєднання надійності, доступності та якості. Вона спеціально розроблена для нагріву парних, забезпечуючи ідеальні умови для приємного та корисного паріння. Здоров'я та психологічний добробут значно поліпшуються завдяки регулярному відвідуванню парних процедур.
Переваги цієї кам'янки:
- Виготовлена з високоякісного металу, що гарантує довгий термін експлуатації.
- Стильний сітчастий дизайн дозволяє їй гармонійно вписатися у будь-який інтер'єр.
- Компактність робить її ідеальною для невеликих приміщень.
- Сучасні ТЕНи забезпечують швидкий та рівномірний нагрів парної та каміння.
- Виносний пульт управління додає зручності в експлуатації та збільшує термін служби.
EcoFlame GB90 стане не лише функціональним, але й стильним елементом вашої парної.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlame |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем парной | 12 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 620 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 18 |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Напряжение | 380 |
| Номинальная мощность | 9 |
| Объем парилки (м.куб) | 8-12 |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 (лет) |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Управление | выносное |
- Цена: 16 966,90 ₴



