Охоплювальна піч-камін тривалого горіння FLAMINGO ESPO I червоний

- В наличии
- Код: 103087
34 100 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Опалювальна піч-камін FLAMINGO ESPO I створена для обігрівання кімнат об'ємом до 240 м3. (приблизно 95 м2). Європейське виробництво, розташоване в Чехії, відповідає високими вимогами безпеки та екологічності. Висока ефективність досягається й конструкцією печі й унікальним розподілом подавання повітря. Повітря надходить із вулиці спеціальною патрубкою, що дає змогу не спалювати кисень у приміщенні та не пересушувати повітря. Унікальний розподіл повітря по топці дає можливість експлуатувати піч-камін як у режимі інтенсивного нагрівання, так і в режимі тривалого горіння (до 8 годин).
Первинне повітря подається з-під колосника та підтримує інтенсивне згоряння деревини.
Вторинний подається зверху на полум'я і сприяє допалюванню газів. Також забезпечує роботу печі в режимі тривалого горіння.
Третичний — забезпечує безперервне надходження невеликої кількості повітря.
Це дає змогу уникнути накопичення не спалених газів і не допустити їх займання під час відчинення дверцят. Така система повітрообміну забезпечує ефективний і безпечний режим роботи каміна.
Топка зварена зі сталевих листів металу завтовшки 5 мм і захищена вогнетривкою цеглою (шамотом), що робить її майже вічною. Внизу топки встановлений чавунний колозник. Дверцята топки мають панорамне скло для насолоди видом вогню, а також для контролю процесу горіння. Про чистоту скла можна не переживати, оскільки її забезпечує постійне обдування дверцят чистим повітрям. Регулювати процес горіння в камінах серії FLAMINGO особливо зручно, оскільки є можливість окремо керувати подаванням повітря під колозник і на полум'я за допомогою ручок, розташованих під дверцятами. На додачу до всього піч має довершений дизайн і не вимагає додаткового оброблення. Все, що їй буде потрібно — це під'єднання до димоходу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flamingo |
| Вес | 122 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 78 % |
| Материал топки | Сталь |
| Номинальная мощность | 9000 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Расход твердого топлива | 2.2 кг/час |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 845 мм |
| Глубина | 493 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 587 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| возможность отопления смежного помещения | Нет |
| Дверца | стекло |
| Дополнительные параметры | Режим длительного горения |
| объем помещения (м.куб) | 120-240 |
| Режим нагрева | конвекционный |
| длительное горение до 8 часов | Да |
- Цена: 34 100 ₴





