Електрокаменка для лазні та сауни Tulikivi XL Quattro TBH 36 кВт

- В наявності
- Код: 9_111578
330 264 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tulikivi |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 766 мм |
| Ширина | 766 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Електрика |
| Матеріал топки | Неіржавка сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Напруга | 380 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 36-50 |
| Оздоблення печі | Облицювання натуральним каменем |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип каменки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
- Ціна: 330 264 ₴



