Дров'яна піч для лазні та сауни HUUM HIVE Wood 13 kW

- В наличии
- Код: 109278
73 480 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кам'янка HIVE Wood поєднує у собі класичний вигляд і сучасні інновації. Топка виготовлена з нержавіючої сталі товщиною 5 мм, що забезпечує довговічність і надійність роботи. Модель потужністю 13 кВт розрахована на 90 кг каменів, що дозволяє створювати довготривалий і легкий пар. Кам'янка позитивно впливає на вміст корисних іонів у повітрі.
Переваги:
- Тривалий пар
- Довговічність і надійність
- Мінімальне використання металу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 45 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Объем парной | 13 куб. м |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Толщина материала топки | 5 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Диаметр дымохода | 115 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 90 |
| Закладка дров | внутри парилки |
| Назначение | бытовая |
| Объем парилки (м. куб) | 6-13 |
| Получение пара | с камней |
| Режим парения | русская баня |
| Ресурс использования (лет) | 8 (лет) |
| Тип кожуха | сетчатого типа |
- Цена: 73 480 ₴







