Електрокам'янка для сауни та лазні HUUM DROP 4,5 kW

- В наличии
- Код: 109262
25 960 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка HUUM DROP 4.5 kW — це сучасне рішення для облаштування сауни. Її оригінальний дизайн у формі краплі води допомагає гармонійно вписатися в інтер'єр та надати нових акцентів класичній парній.
Основні характеристики:
- Тип монтажу: настінне кріплення.
- Дизайн: мінімалістичний, органічна форма у вигляді краплі.
- Місткість: до 55 кг каменів, що забезпечує відмінну теплопровідність і генерацію м’якої, тривалої пари.
- Матеріал: виготовлена з нержавіючої сталі, що гарантує довговічність і надійність.
- Користь для здоров'я: піч допомагає зберегти іони в повітрі, що позитивно впливає на самопочуття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Объем парной | 7 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 55 |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Напряжение | 220 |
| Номинальная мощность | 4.5 |
| Подключение (Вольт) | 220/380 |
| Расположение печи | Подвесное |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 (лет) |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Управление | выносное |
- Цена: 25 960 ₴










