Електрокам'янка для сауни та лазні EcoFlame AMC-90 STJ 9 кВт

- В наличии
- Код: 106485
10 470 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Електрокам'янка бренду EcoFlame розроблена спеціально для ефективного обігріву парних приміщень з об'ємом від 9 до 13 кубічних метрів.
Ця піч вирізняється надійністю всіх складових компонентів — від міцного кошика для каміння до високоякісних нагрівальних елементів (ТЕНів) і термостата. Керування піччю здійснюється за допомогою зручного пульта, який вбудований у нижню частину пристрою. З його допомогою можна легко налаштувати бажану температуру, задати час роботи печі, а також встановити таймер на відстрочений старт.
Кошик кам'янки здатний вмістити до 25 кг каменів, що забезпечує рівномірне нагрівання парної. Максимальна температура, яку можна досягти з цією моделлю, становить 110 °С. Крім цього, піч EcoFlame вирізняється компактністю, що робить її ідеальним вибором для невеликих приміщень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlame |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 9 Вт |
| Объем парной | 13 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 20 |
| Объем парилки (м.куб) | 8-13 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 (лет) |
| Управление | встроенное |
- Цена: 10 470 ₴


