Електрокам'янка для сауни та лазні EcoFlame AMC-60 STJ 6 кВт

- В наличии
- Код: 106484
9 328 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
EcoFlame AMV-60 STJ — це ідеальне рішення для створення комфортного мікроклімату в парній. Ця модель спеціально розроблена для приміщень об'ємом від 5 до 9 кубічних метрів, підходить для фінської сауни або традиційної російської лазні. Завдяки завантаженню до 18 кг каменів, піч генерує щедру кількість густої пари.
Основні переваги EcoFlame AMV-60 STJ:
- Зручне управління: кілька регуляторів на корпусі дають змогу налаштовувати і підтримувати бажану температуру та вологість протягом заданого часу.
- Високоефективні електротени: забезпечують швидкий нагрів парної, всього за 55 хвилин.
- Міцна конструкція: гальванізовані оцинковані пластини підвищують стійкість пристрою до високих температур та інших впливів.
Електропіч EcoFlame AMV-60 STJ — це надійне та просте в користуванні обладнання, яке стане чудовим вибором для вашої лазні або сауни, забезпечуючи ефективний нагрів і оптимальну кількість пари.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlame |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Объем парной | 9 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 18 |
| Объем парилки (м.куб) | 5-9 |
| Подключение (Вольт) | 220/380 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 (лет) |
| Управление | встроенное |
- Цена: 9 328 ₴


