Світлодіодний квадратний світильник EUROLAMP LED DownLight 12W 4000K

- В наличии
- Код: LED-DLS-12/4
210 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Світлодіодний EUROLAMP LED Світильник квадратний DownLight 12W 4000K
Світильник зі збільшеним світловим потоком, випромінює яскраве біле світло.
Перевагою вибору світлодіодного вбудованого світильника є застосування світлодіодів, які значно скорочують витрати за рахунок енергоефективності та тривалого терміну експлуатації без будь-якого обслуговування. Повна відсутність мерехтіння і тривалий період роботи світильника.
Світильник високоякісної збірки призначений для освітлення житлових, офісних, торгових та інших громадських приміщень.
Сучасний дизайн ідеально впишеться в інтер'єр, а світло якісно розподілиться по всій площі приміщення.
Спосіб установки: кріплення двома пружинами за принципом точкового світильника, при цьому, розміри кріплень компактні і полегшена вага конструкції світильника дозволяє використовувати його в різних видах стель.
Характеристики:
| Артикул | LED-DLS-12/4 |
|---|---|
| Потужність, W. | 12 |
| Світловий потік, Lm . | 960 |
| Колірна температура, К. | 4000 |
| Напруга, V. | 185-265 |
| Індекс кольоропередачі, Ra. | 80 |
| Коефіцієнт потужності. | 0,5 |
| Кут розсіювання, градусів. | 160 |
| Пило-волого захист, IP. | 20 |
| Гарантійний термін. | 2 роки |
| Ресурс використання, годин. | 50000 |
| Розміри, мм H D. | 10 165/врізна частина:145 |
| Тип монтажу. | Врізний |
| Штрих код упаковки. | 4260410480854 |
| Потужність ЛОН, W. | 120 |
| Кількість в ящику, од.. | 30 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Eurolamp |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 165 см |
| Ширина | 165 см |
| Высота | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
- Цена: 210 ₴


