Светодиодная рефлекторная лампа EUROLAMP LED ЕКО R63 9W E27 3000K

E27 9W 3000K
- В наличии
- Код: LED-R63-09272(P)
98 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна рефлекторна EUROLAMP LED Лампа ЕКО R63 9W E27 3000K
Світлодіодна лампа Eurolamp ЕКО R63 9W E27 3000K призначена для заміни ламп розжарювання та галогенних ламп в компактних точкових світильниках.
У виробництві ламп застосовано особливий полімерний сплав, для створення якого використовується сучасна технологія хімічної обробки. Завдяки даному екологічному пластику, лампа є абсолютно безпечною для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Лампа витримує перепади напруги в діапазоні 175-250V без негативних наслідків для працездатності.
Особенности:
- використання у всіх лампах IC драйвера нового покоління;
- підвищена енергоефективність;
- екологічно безпечні, не містять шкідливих речовин;
- не створюють частотних перешкод для работи інших електричних приладів;
- Лампи мають індекс кольоропередачі 80 Ra, що робить світло ще більш приємним та насиченим.
Характеристики:
| Артикул | LED-R63-09272(P) |
|---|---|
| Потужність, W. | 9 |
| Світловий потік, Lm . | 720 |
| Колірна температура, К. | 3000 |
| Напруга, V. | 175-250 |
| Тип цоколя. | Е 27 |
| Індекс кольоропередачі, Ra. | 80 |
| Кут розсіювання, градусів. | 140 |
| Гарантійний термін. | 2 роки |
| Світло. | М'ягкий/Теплий |
| Ресурс використання, годин. | 40000 |
| Розміри, мм H D. | 100 63 |
| Штрих код упаковки. | 4260410485842 |
| Потужність ЛОН, W. | 90 |
| Кількість в ящику, од.. | 50 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurolamp |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Рефлектор | Да |
| Форма лампочки | R63 |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 9 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Угол свечения | 140 град. |
| Срок службы ламп | 40000 час |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 720 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Диаметр | 63 мм |
- Цена: 98 ₴



