Точечная светодиодная EUROLAMP LED Лампа ЭКО MR16 7W GU5.3 4000K

- В наличии
- Код: LED-SMD-07534(P)
97 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Точкова світлодіодна EUROLAMP LED Лампа ЕКО MR16 7W GU5.3 4000K
Точкові світлодіодні лампи використовуються для створення зонування в приміщенні і розміщуються над тими зонами, де вони найбільше потрібні. Це економно – не потрібно висвітлювати ті ділянки де світло не потрібне, і комфортно для очей – виключається зайвий подразник. Все це формує особливу атмосферу умиротворення і комфорту, і що найважливіше – такий інтер’єр залишається цікавим багато років, не втрачаючи своєї актуальності.
Також, точкові лампи використовуються, як додаткове світло над робочими зонами: на кухні, над письмовим столом, біля дзеркала.
При виробництві лампи використовується особливий полімерний сплав, для створення якого використовується сучасна технологія хімічної обробки. Є абсолютно безпечною для здоров’я людини і навколишнього середовища завдяки даному екологічному пластику.
Лампа забезпечує приміщення якісним світлом без мерехтінь і відблисків.
Лампа здатна дати потужний світловий потік, який становить 570 Lm, при невеликому споживанні потужності світлодіода.
Лампа витримує перепади напруги в діапазоні 175-250 V без наслідків працездатності.
Особливості ламп ТМ Eurolamp:
- використання у всіх лампах IC драйвера нового покоління;
- підвищена енергоефективність;
- екологічно безпечні, не містять шкідливих речовин;
- не створюють частотних перешкод для роботи інших електронних пристроїв.
Характеристики:
| Потужність, W. | |
|---|---|
| Світловий потік, Lm . |
570 |
| Колірна температура, К. |
4000 |
| Напруга, V. |
175-250 |
| Тип цоколя. |
GU 5.3 |
| Індекс кольоропередачі, Ra. |
80 |
| Кут розсіювання, градусів. |
120 |
| Гарантійний термін. |
2 роки |
| Ресурс використання, годин. |
40000 |
| Розміри, мм H D. |
54 50 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurolamp |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 570 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 54 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230.0 |
| Напряжение (В) | 230.0 |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | G5.3 |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт. |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Угол свечения | 120 |
| Срок службы ламп | 40000 час |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Количество в упаковке | 25 |
| Диаметр трубки | 50 мм |
- Цена: 97 ₴


