Лампа енергоощадна Евросвет HS-25-4200-27 220-240

Распродажа
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HS25
16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Потужність 25 Вт
- Цоколь Е27
- Світловий потік 1500 Лм
- Гарантія місяців12
- Напруга живлення 220-240 V
- Виробник Евросвет
- Довжина: 175
- Ширина 58
- Термін експлуатації 8000 год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Спіральна |
| Потужність | 25 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Термін служби ламп | 8000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина (мм) | 58 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1500 лм |
- Ціна: 16 ₴

