Тепла підлога Extherm, мат нагрівальний двожильний ET ECO 600-180, 1080 Вт 6.0 м

Бонус 5%
- В наявності
14 085 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двожильні нагрівальні мати EXTHERM серії ET ECO призначені для підтримання комфортної температури або опалення приміщень. Установлення нагрівальних матів відбувається безпосередньо під під підлогове покриття (плитка, ламінат та інші). Товщина нагрівальних матів усього 3 мм, що забезпечує мінімальне збільшення висоти підлоги. Регулювання температури підлоги відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури. Мати прості в установленні та не вимагають обслуговування під час експлуатації.
Додаткові характеристики- Розмір, см: 50х1200
- Товщина кабелю: 3 мм
- Опір, Ом: 49
- Ізоляція гріючих жил: FEP (TEFLON)
- Захисний екран: Алюмінієва фольга + дріт 1х0.5 мм2
- Наявність сертифікатів: УкрСЕПРО
- Зовнішня ізоляція: PVC
- Країна-виробник: Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extherm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | мати |
| Гарантія | 20 років |
| Довжина | 12 м мм |
| Комплектація | Двожильний мат. Інструкція по установці системи. Гофрована трубка (для монтажу датчика температури підлоги на проводі) |
| Потужність на квадратний метр | 180 Вт/м |
| Загальна потужність | 1080 Вт |
| Площа | 6 |
| Розмір мата, см | 50х1200 |
| Тип | Електричний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 14 085 ₴



