Прожектор світлодіодний ЄВРОСВЕТ 10 Вт 6400 К EV-10-504 STAND 800 Лм

- Під замовлення
Відправка з 13 травня 202697 ₴
Прожектор світлодіодний ЄВРОСВЕТ 10 Вт 6400 К EV-10-504 STAND 800 Лм
Виробник: Євросвітло
Додаткові характеристики. Довжина: 100; Ширина: 80; Потужність: 10 Вт; Світловий потік: 800 Лм; Кут розсіювання: 120 °; Тип: прожектори; Товщина: 20; Колір світіння: холодне світло (6400K); Термін служби: 30000 год; Напруга живлення: 175-265 V; Температурний режим: -40 +40 C; Код товару для ІМ: 000040533; Форматування: 1156683; Світловий потік, ЛМ: 800; Розетка код сайту: 166556174; Ціна лейба: -20 ГРН; Вивантажувати на сайт: Так; Назва лейби: акція; Клас енергоспоживання: A+; Ставки позицій: 20; Популярні товари: Так; Гарантія місяців: 12; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: Стандарт>; Рівень захисту: IP 65
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Размеры | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 12 |
| Код товару ЇМ | 000040533 |
| Потужність | 10 Вт |
| Назва лейби | акція |
| Напруга живлення | 175-265 V |
| Популярні товари | Так |
| Розділ для дилерів | Стандарт> |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 166556174 |
| Світловий потік | 800 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 800 |
| Термін служби | 30000 ч |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | Від -40 до +40 C |
| Тип | Прожектори |
| Товщина | 20 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Файли | 1156683 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Ціна лейба | -20 ГРН |
- Ціна: 97 ₴



