Тепла підлога Extherm, мат нагрівальний двожильний ET ECO 1400-180, 2520 Вт 14.0 м

Бонус 5%
- В наявності
29 451 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двожильні нагрівальні мати EXTHERM серії ET ECO призначені для підтримання комфортної температури або опалення приміщень. Установлення нагрівальних матів відбувається безпосередньо під під підлогове покриття (плитка, ламінат та інші). Товщина нагрівальних матів усього 3 мм, що забезпечує мінімальне збільшення висоти підлоги. Регулювання температури підлоги відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури. Мати прості в установленні та не вимагають обслуговування під час експлуатації.
Додаткові характеристики- Розмір, см:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extherm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | мати |
| Гарантія | 20 років |
| Довжина | 28 м мм |
| Комплектація | Двожильний мат. Інструкція по установці системи. Гофрована трубка (для монтажу датчика температури підлоги на проводі) |
| Потужність на квадратний метр | 180 Вт/м |
| Зовнішня ізоляція | PVC |
| Загальна потужність | 2520 Вт |
| Площа | 14 |
| Тип | Електричний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 29 451 ₴



