Тепла підлога Extherm, кабель нагрівальний двожильний ETC ECO 20-200, 200 Вт 1.1-1.3 м

Бонус 5%
- В наявності
3 446 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двожильні нагрівальні кабелі серії EXTHERM ETC ECO призначені для підтримання комфортного температури або опалення приміщень. Також можуть використовуватися для зовнішнього застосування: системи сніготиння для покрівель, водостоків, ступенів, майданчик, захист від замерзання води та рідин у трубах. Стійкі до УФЛ. Встановлюються на площі будь-яких конфігурацій і розмірів. Регулювання температури відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури. Кабелі не вимагають обслуговування під час експлуатації.
Додаткові характеристики- Товщина кабелю: 5 мм
- Опір, Ом: 265
- Ізоляція гріючих жил: FEP (TEFLON)
- Захисний екран: Алюмінієва фольга + дріт 1х0.5 мм2
- Наявність сертифікатів: УкрСЕПРО
- Зовнішня ізоляція: PVC
- Кабель для під'єднання до мережі: 3 м
- Країна-виробник: Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extherm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Двожильний кабель |
| Гарантія | 20 років |
| Довжина | 10 м мм |
| Комплектація | Нагрівальна кабельна секція.Інструкція по установці системи.Монтажна стрічка, гофрована трубка (для монтажу датчика температури підлоги на проводі) |
| Потужність на квадратний метр | 150-180 Вт/м |
| Загальна потужність | 200 Вт |
| Площа | 1.1-1.3 |
| Тип | Електричний |
| Крок укладання при даній потужності | 11-13 см |
- Ціна: 3 446 ₴





