Світильник точковий врізний EVROLIGHT 6 Вт круг PLAIN-6R 6400 К

- Немає в наявності
- Код: 000041060
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Світильник точковий врізний EVROLIGHT 6 Вт круг PLAIN-6R 6400 К
Колір світіння: м'яке холодне світло (6400К); Виробник: Євросвітло
Габаритні розміри. Довжина: 95 мм; Ширина: 95 мм
Додаткові характеристики. Потужність: 6 Вт; Світловий потік: 420 Лм; Кут розсіювання: 120 °; Тип: Точкові світильники; Товщина: 22; Термін служби: 15 000 год; Напруга живлення: 220-240 V; Температурний режим: -20 +40 C; Категорія: Світлодіодні світильники LED; Код товару для ІМ: 000041060; файли: 1002503; Світловий потік, ЛМ: 420; Вивантажувати на сайт: Так; Врізний розмір: 65 мм; Тип LED-світильників: Даунлайт; Клас енергоспоживання: A+; Ставки позицій: 20; Гарантія місяців: 6; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: Даунлайти PLAIN з лінійним драйвером>; Посилання на спідницю: Kd8f8TaWsg4; Рівень захисту: IP 20
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Основні | |
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Світловий потік | 420 Лм |
| Товщина | 22 |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
| Термін служби | 15000 год |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Посилання на ютуб | Kd8f8TaWsg4 |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Тип | Точкові світильники |
| Категорія | Світлодіодні світильники LED |
| Ставки податків | 20 |
| Код товару ЇМ | 000041060 |
| Файли | 1002503 |
| Світловий потік, ЛМ | 420 |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Врізний розмір | 65 мм |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Гарантія місяців | 6 |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Реквізити | Товар |
| Розділ для дилерів | Даунлайти PLAIN з лінійним драйвером> |
| Потужність | 6 Вт |
- Ціна: 72 ₴



