Світильник точковий врізний EVROLIGHT 18 Вт круг PLAIN-18R 6400 К

- Немає в наявності
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Світильник точковий врізний EVROLIGHT 18 Вт круг PLAIN-18R 6400 К
Колір світіння: м'яке холодне світло (6400К); Виробник: Євросвітло
Габаритні розміри. Довжина: 170 мм; Ширина: 170 мм
Додаткові характеристики. Потужність: 18 Вт; Світловий потік: 1260 Лм; Кут розсіювання: 120 °; Тип: Точкові світильники; Товщина: 24; Термін служби: 15 000 год; Напруга живлення: 220-240 V; Температурний режим: -20 +40 C; Категорія: Світлодіодні світильники LED; Код товару для ІМ: 000041066; Форматування: 1002499; Світловий потік, ЛМ: 1260; Розетка код сайту: 240273199; Вивантажувати на сайт: Так; Врізний розмір: 132 мм; Тип LED світильників: Даунлайт; Клас енергоспоживання: A+; Ставки позицій: 20; Гарантія місяців: 6; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: Даунлайти PLAIN з лінійним драйвером>; Посилання на спідницю: Kd8f8TaWsg4; Рівень захисту: IP 20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 132 мм |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 6 |
| Довжина | 170 мм |
| Категорія | Світлодіодні світильники LED |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару ЇМ | 000041066 |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Розділ для дилерів | Даунлайти PLAIN з лінійним драйвером> |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 240273199 |
| Світловий потік | 1260 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 1260 |
| Термін служби | 15000 год |
| Посилання на ютуб | Kd8f8TaWsg4 |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Точкові світильники |
| Товщина | 24 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Файли | 1002499 |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 120 ₴



