Світильник світлодіодний для високих стель Евросвет 100 Вт 6400 К EB-100-04 10000 Лм LINER

- В наявності
1 232 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Світильник світлодіодний для високих стель Евросвет 100 Вт 6400 К EB-100-04 10000 Лм LINER
Виробник: Євросвітло
Додаткові характеристики. Довжина: 280; Ширина: 280; Монтаж: Підвісний; Потужність: 100 Вт; Світловий потік: 10000 Лм; Кут розсіювання: 120 °; Тип: Промислові світильники; Товщина: 95; Колір світіння: холодне світло (6400K); Термін служби: 30000 год; Напруга живлення: 200-240 V; Температурний режим: -40 +40 C; Код товару для ІМ: 000040937; файли: 954864; Світловий потік, ЛМ: 10000; Розетка код сайту: 180044663; Вивантажувати на Розетку: Так; Вивантажувати на сайт: Так; Клас енергоспоживання: A+; Ставки позицій: 20; Гарантія місяців: 12; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: Для високих порожнин>; Рівень захисту: IP 65
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Размеры | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на Розетку | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 12 |
| Код товару ЇМ | 000040937 |
| Монтаж | Підвісний |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга живлення | 200-240 V |
| Розділ для дилерів | Для високих полотоков> |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 180044663 |
| Світловий потік | 10000 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 10000 |
| Термін служби | 30000 ч |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | Від -40 до +40 C |
| Тип | Промислові світильники |
| Товщина | 95 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Файли | 954864 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
- Ціна: 1 232 ₴




