Електрокаменка для сауни та лазні HELO SKLE 1501 хром 15 кВт

- В наявності
- Код: 00402
45 628 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Helo SKLE 1501 — комерційна електрокаменка для парних об'ємів до 24 куб.м. Корпус електрокаменки виготовлений із дзеркальної неіржавкої сталі. Безкомпромісне обладнання для щоденної інтенсивної експлуатації в комерційних умовах. Керування здійснюється за допомогою виносного пульта керування (купується окремо): пульт DIGI I + контакторна коробка WE4, пульт DIGI II + контакторна коробка WE4, пульт керування Helo T2 + контакторна коробка WE14.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helo |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 30 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Номінальна потужність | 15 Вт |
| Об'єм парної | 24 куб. м |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 725 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Комплектація | |
| Каміння для печі | Ні |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 30 |
| Вага каменів (кг) | 60 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 14-24 |
| Режим польоту | волога лазня |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Управління | виносне |
- Ціна: 45 628 ₴

