Електрокаменка для сауни та лазні Helo ROXX 9 DE хром 9 кВт

- В наявності
- Код: 00528
102 696 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Helo ROXX 9 DE (мат. хром) — сучасна фінська підлогова електрокаменка. Підходить для парного об'єму до 13 куб.м. Має сучасний дизайн і велике завантаження каменів. Піч може бути окремішою, а також інтегруватися в полиці. Керується електрокаменка за допомогою цифрових пультів керування Helo: Easy, Midi, Digi I, Digi II.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helo |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Об'єм парної | 13 куб. м |
| Парогенератор | Так |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Комплектація | |
| Каміння для печі | Ні |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм парилки (м. куб) | 9-13 |
| Режим польоту | фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Управління | виносне |
- Ціна: 102 696 ₴

