Блок живлення імпульсний PROLUM 240 W 24 V (IP20; 10A) - Series "RX"

- В наявності
- Код: 251017
564,05 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення імпульсний PROLUM 240 W 24 V (IP20; 10A) — Series "RX" — це незамінний елемент системи світлодіодного освітлення, який використовується як джерело стабільного струму та оберігає світлодіоди від перепадів напруги в мережі.
Широкий діапазон потужностей дає змогу вибрати блок живлення для світлодіодної стрічки відповідно до робочих характеристик і довжини світлодіодної підсвітки. Можливість використовувати в приміщенні (Негерметичні IP20).
Переваги блоків живлення PROLUM 240W 24 V (IP20; 10A) - Series "RX":
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Контроль на всіх стадіях виробництва
- Довгий термін експлуатації
- Доступна вартість
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 251017 |
| Вхідна напруга | 220V |
| Вихідна напруга | 24V |
| Вихідний струм | 10A |
| Гарантія | 2 роки рік |
| Додатково | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Клас якості | PRO |
| Корпус | Блоки живлення в захисному кожусі |
| Потужність | 240W |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри ДхШхВ | 129x97x30 мм |
| Серія | Series "RX" |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
- Ціна: 564,05 ₴

