Аварійний світлодіодний свічник ЄВРОСВЕТ SFT-LED-30-01 акумуляторний

Аварійний
- В наявності
- Код: 000056724
290 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис продукту Аварійний світлодіодний світильник ЄВРОСВЕТ SFT-LED-30-01 акумуляторний:
Світильник використовує для освітлення аварійних і евакуаційних виходів. Широко використовують для освітлювання підсобних кімнат, неживих приміщень. Мобільний - його можна використовувати замість ліхтаря, перемикати в будь-яке зручне місце.
Цей аварійний світильник працює у трьох режимах:
- Економний - до 6 годин автономної роботи, тьмяне світло.
- Активний - до трьох годин роботи від акумулятора, яскраве світло.
- Режим від мережі - зарядка акумулятора з індикацією.
Виготовлення пластику
Світлодіоди типу SMD2835 в кількості 30 штук
Частота — 50 Гц
Проведення довжиною 30 см з виделкою для розетки
Світловий потік 50 лм (в активному режимі — 100 лм)
Вага виробів — 165
ХАРАКТЕРИСТКИ:
- Колір корпусу: Білий; Потужність: 1,2 Вт. Вт
- Розміри. Довжина: 200 мм; Ширина: 55 мм
- Світловий потік: 100/50 Лм;
- Ширина: 30;
- Тип акумулятора: литій-іонний;
- Колір світності: холодне світло (6400K);
- Термін служби: 30 000 г;
- Напруження живлення: 220-240 V;
- Температурний режим: -20 +35 С;
- Час роботи: 5 г (2,5 г у активному режимі) під час повного завантаження;
- Світловий потік, ЛМ: 50;
- Клас енергозбереження: A+;
- Гарантія місяців: 12;
- Рівень безпеки: IP 20;
- Номінальна місткість акумулятора, Ач: 1,2
- Виробник: Євросвіт;
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Евросвет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Режим роботи | Аварійний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення, Резервне освітлення |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 100 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 30 |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
| Термін служби | 30000 ч |
| Температурний режим | -20 +35 С |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Номінальна ємність батареї, Ач | 1,2 |
| Ставки податків | 20 |
| Код товару ЇМ | 000056724 |
| Світловий потік, ЛМ | 50 |
| Розетка код сайту | 264674031 |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Гарантія місяців | 12 |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Реквізити | Товар |
| Розділ для дилерів | Аварійні> |
| Потужність | 1,2 Вт |
- Ціна: 290 ₴







