Аварійний світлодіодний світильник ЄВРОСВЕТ SFT-LED-60-01 акумуляторний

- Готово до відправки
- Код: 000056725
460 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Опис
Світильник використовується для освітлення аварійних і евакуаційних виходів. Широко застосовується в побуті для освітлення підсобних кімнат, нежитлових приміщень. Мобільний — його можна використовувати замість ліхтарика, перепід'єднувати в будь-яке зручне місце.
Цей аварійний світильник працює в 3 режимах:
- Економний — до 6 годин автономної роботи, тьмяне світло.
— Активний — до трьох годин роботи від акумулятора, яскраве світло.
- Режим від мережі — заряджання акумулятора з індикацією.
Розсіювач і корпус зроблені з пластику
Світлодіоди типу SMD2835 у кількості 60 штук
Частота — 50 Гц
Дріт завдовжки 30 см із виделкою для розетки
Світловий потік 50 лм (в активному режимі — 100 лм)
Вага виробу — 240 г
Придбання аварійного світлодіодного світильника ЄВРОСВЕТ SFT-LED-60-01 акумуляторного — чудова можливість для освітлення в аварійному режимі будь-якого об'єкта за низької вартості
Характеристики:
- Розміри. Довжина: 340 мм; Ширина: 55 мм; Товщина: 30;
- Колір корпусу: Білий;
- Потужність: 2,5 Вт/led;
- Світловий потік: 200/100;
- Тип акумулятора: літій-іонний;
- Колір світіння: холодне світло (6400К);
- Термін служби: 30000 год;
- Напруга живлення: 220-240 V;
- Температурний режим: -20 +35 С;
- Час роботи: 5 год (2,5 год в активному режимі) за повного завантаження;
- Світловий потік, ЛМ: 100;
- Клас енергоспоживання: A+;
- Гарантія місяців: 12;
- Рівень захисту: IP 20;
- Номінальна ємність батареї, А·год: 2
- Виробник: Євросвітло (Україна)
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 240 г |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Основні | |
| Виробник | Евросвет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режим роботи | Аварійний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Застосування освітлення | Резервне освітлення, Для внутрішніх приміщень, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 200/100 |
| Товщина | 30 |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
| Термін служби | 30000 ч |
| Температурний режим | -20 +35 С |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Номінальна ємність батареї, Ач | 2 |
| Ставки податків | 20 |
| Код товару ЇМ | 000056725 |
| Світловий потік, ЛМ | 100 |
| Розетка код сайту | 264674026 |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Гарантія місяців | 12 |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Реквізити | Товар |
| Розділ для дилерів | Аварійні> |
| Потужність | 2,5 Вт |
- Ціна: 460 ₴





