Аварійний світлодіодний світильник ЄВРОСВЕТ SFT-AF-02 акумуляторний

- Немає в наявності
- Код: 000056726
290 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аварійний світлодіодний світильник ЄВРОСВЕТ SFT-AF-02 акумуляторний
Виробник: Євросвітло; Потужність: 1 Вт Вт
Розміри. Довжина: 360 мм; Ширина: 155 мм
Додаткові характеристики. Товщина: 25; Термін служби: 30000 год; Напруга живлення: 220-240 V; Температурний режим: -20 +35 С; Код товару для ІМ: 000056726; Вивантажувати на сайт: Так; Ставки позицій: 20; Гарантія місяців: 12; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: Аварійні>; Рівень захисту: IP 20; Номінальна ємність батареї, А·год: 0,8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1 Вт |
| Товщина | 25 |
| Термін служби | 30000 ч |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Температурний режим | -20 +35 С |
| Код товару ЇМ | 000056726 |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Ставки податків | 20 |
| Гарантія місяців | 12 |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Реквізити | Товар |
| Розділ для дилерів | Аварійні> |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Номінальна ємність батареї, Ач | 0,8 |
- Ціна: 290 ₴

