Запобіжник Евросвет PULS-500 110В-5А; 220В-2,5А

- Немає в наявності
230 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запобіжник Евросвет PULS-500 110В-5А; 220В-2,5А
Виробник: Євросвітло
Додаткові характеристики. Довжина: 110; Ширина: 33; Потужність: 10-500 Вт; Товщина: 27; Напруга живлення: 110-220 V; Код товару для ІМ: 000040629; Розетка код сайту: 109266258; Вивантажувати на сайт: Так; Ставки позицій: 20; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: ST>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Размеры | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Код товару ЇМ | 000040629 |
| Потужність | 10-500 Вт |
| Напруга живлення | 110-220 V |
| Розділ для дилерів | ST> |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 109266258 |
| Ставки податків | 20 |
| Товщина | 27 |
- Ціна: 230 ₴



