Датчик руху накладний ЄВРОСВЕТ SO-01 360° Білий

- В наявності
- Код: 40947
310 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик руху накладний ЄВРОСВЕТ SO-01 360° Білий
Виробник: Євросвітло; Довжина: 115 мм; Ширина: 115 мм
Додаткові характеристики. Монтаж: Накладний; Потужність: 1200 Вт; Товщина: 60; Напруга живлення: 220-240 V; Температурний режим: -10 +40 С; Код товару для ІМ: 000040947; Розетка код сайта: 166770311; Вивантажувати на сайт: Так; Ставки позицій: 20; Гарантія місяців: 12; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: Датчики руху>; Час спрацювання: 10 сек. - 7 хв.; Рівень захисту: IP 20; Відстань реагування, м: 6 м; Горизонтальний кут сканування: 360°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Час спрацьовування | 10 сек. - 7 хв. |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 12 |
| Горизонтальний кут сканування | 360° |
| Довжина | 115 мм |
| Код товару ЇМ | 000040947 |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Розділ для дилерів | Датчики руху> |
| Відстань реагування,м | 6 м. |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 166770311 |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | -10 +40 С |
| Товщина | 60 |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 310 ₴

