Світильник світлодіодний консольний ЄВРОСВЕТ 100 Вт 6400К ST-100-05 9000Лм IP65

- Немає в наявності
1 064 ₴
Світильник світлодіодний консольний ЄВРОСВЕТ 100 Вт 6400К ST-100-05 9000Лм IP65
Виробник: Євросвітло; Колір світіння: холодне світло (6400K); Потужність: 100 Вт
Розміри. Довжина: 720 см; Ширина: 275 см
Додаткові характеристики. Світловий потік: 9000 Лм; Кут розсіювання: 120 °; Тип: Консольні світильники; Товщина: 75; Термін служби: 30000 год; Напруга живлення: 185-265 V; Температурний режим: -40 +60 C; Код товару для ІМ: 000041057; Зелені: 954759; Світловий потік, ЛМ: 9000; Вивантажувати на сайт: Так; Клас енергоспоживання: A+; Ставки позицій: 20; Посадковий діаметр: 60 мм; Гарантія місяців: 12; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: ST>; Посилання на спідницю: Q8t2Zms0Lms; Рівень захисту: IP 65
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 720 мм |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару ЇМ | 000041057 |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга живлення | 185-265 V |
| Посадковий діаметр | 60 мм |
| Розділ для дилерів | ST> |
| Реквізити | Товар |
| Світловий потік | 9000 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 9000 |
| Термін служби | 30000 ч |
| Посилання на ютуб | Q8t2Zms0Lms |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | -40 +60 C |
| Тип | Консольні світильники |
| Товщина | 75 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Файли | 954759 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Ширина | 275 мм |
- Ціна: 1 064 ₴


