Світильник із сонячною панеллю EVROLIGHT 80LED 6400К SUNBEAM-60 IP65 із сутінковим реле

- Немає в наявності
1 235 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник із сонячною панеллю EVROLIGHT 80LED 6400К SUNBEAM-60 IP65 із сутінковим реле
Виробник: EVROLIGHT
Габаритні розміри. Довжина: 470 мм; Ширина: 195 мм
Додаткові характеристики. Монтаж: На консоль; Товщина: 55; Колір світіння: холодне світло (6400K); Код товару для ІМ: 000041124; Вивантажувати на сайт: Так; Ставки позицій: 20; Гарантія місяців: 3; Базова одиниця: шт; Вивантажувати для дилерів: Так; Реквізити: Товар; Розділ для дилерів: >; Рівень захисту: IP 65; Номінальна ємність батареї, А·год: 10; Індекс світлопередавання: RA> 80; Номінальна напруга батареї, DC: 3,2 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EVROLIGHT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 3 |
| Довжина | 470 мм |
| Індекс світлопередачі | RA>80 |
| Код товару ЇМ | 000041124 |
| Монтаж | На консоль |
| Номінальна ємність батареї, Ач | 10 |
| Номінальна напруга батареї, DC | 3,2 На |
| Розділ для дилерів | > |
| Реквізити | Товар |
| Ставки податків | 20 |
| Товщина | 55 |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Ширина | 195 мм |
- Ціна: 1 235 ₴


