Лампа високопотужна LED 60 Вт 6000 К Е27

60Вт Е27
- В наявності
- Код: LE2760
377 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа високопотужна LED 60 Вт 6000К Е27 потрібна для яскравого освітлення виробничих приміщень і вуличного освітлення. Світлодіодні лампи високої потужності купують для великих кімнат, навчальних класів, конференц-залів, офісів.
Лампа високопотужна LED може використовуватися для вуличного освітлення, як заміна застарілих газорозрядних ламп ДНАТ, ДРЛ і ДРІ. Світлодіодні лампи високої потужності розрізняються, за розміром, кількістю випромінюваного світла, розміру цоколя, застосування.
Як вибрати LED лампу потужне?
- Визначте, яка за потужністю лампа вам потрібна. Найпростішим способом буде перевести сумарно вичавлювану кількість світла від світлодіодної лампи в аналогічну за світлом лампу розжарювання (вона ж лампа Ілліча або ЛОН). Для цього використовуйте формулу (підрахунки наближені та ґрунтуються на нашому досвіді):
Сумарний світловий потік LED-лампи, Lm/13 (середній світловий потік з 1 Вт лампи розжарювання) = Потужність лампи розжарювання.
Приклад:
9500 Лм/13=730 Вт
Іншими словами, ми взяли сутірний світловий потік 100вт світлодіодної лампи (9500Lm), розділили його на 13 (середній світловий потік з 1 Вт лампи розжарювання) і отримали 730 Вт — таку потужність лампа розжарювання буде порівнянна за кількістю світла з взятою для прикладу 100 Вт LED лампою.
- Зверніть увагу на габаритні розміри виробу, лампа високопотужна LED досить великі за розміром
- Правильно підберіть цоколь Е27 або Е40
- Ще один важливий параметр — температура світіння: для виробничих приміщень, місць загального користування, вулиць та інших підійдуть LED-лампи із спектром світіння від 6000К; для навчання, читання й освітлення житлових приміщень — вибирайте лампи в діапазоні світіння 4000К-500ОК
- Якщо ви плануєте використовувати лід лампи потужні в закритих світильниках (наприклад, для вуличного освітлення на стовпах у світильниках за типом «Геліос»), купуйте світлодіодні лампи з гарним тепловідведенням, такі лампи слугуватимуть довше.
Технічні характеристики Лампа високопотужна LED 60 Вт 6000 К Е27
- Потужність 60 вт
- Термін експлуатації 35 000 годин
- Світловіддача діодів 95 Лм/Вт
- Напруга 220 В
- Світловий потік 5700 Лм
- Колірна температура 6000 К
- Робоча напруга 140-280 В
- Ступінь пиловологозахисту IP 20
- Цоколь Е27
- Гарантійний термін 1 рік
- Колір світіння Холодний
- Країна бренда Китай
- Тип Внутрішні
- Матеріал корпусу Алюмопласт
- Тип світлодіода SMD
- Матеріал розсіювача Пластик
- Вологозахист Ні
- Кут розсіювання 240
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 60 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 475 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 140 В |
| Максимальна робоча напруга | 280 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 240 град. |
| Термін служби ламп | 35000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 140-280 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5700 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
- Ціна: 377 ₴

