Лампа полум'я SMD LED "FIREFLUX" 5W 1500К E27

- Готово до відправки
- Код: 001-048-0005-010
333,75 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ла
мпа полум'я SMD LED "FIREFLUX" 5W 1500К E27Світлодіодна лампа з ефектом полум'я – це новинка серед товарів декоративного освітлення. Лампа з ефектом вогню створює неймовірне враження, випромінює м'яке мерехтливе світло. Цікава конструкція імітує полум'я свічки, а яскравий динамічний вогонь виконує не тільки роль освітлення будь-якого приміщення та вулиці, але й є джерелом неповторного ефекту, що зачаровує.
Характеристики
Бренд HOROZ ELECTRIC
Країна виробник Туреччина
Потужність 5W
Світловий потік Lm 117
Колірна температура (К) 1500K
Цоколь E27
Колір лампочки
Колір світіння Теплий білий
Діаметр мм. 65
Довжина мм 135
Гарантійний термін (міс) 24
Робоча напруга 100-250V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 5 W |
| Кут розсіювання | 300° |
| Світловий потік (лм) | 117 Lm |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Термін служби | 25 000 час. |
| Робоча напруга | 100-250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1358 мм*65 мм |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Колірна температура, К | 1500К |
- Ціна: 333,75 ₴



