Електрокам'янка для сауни та лазні EcoFlame SAM D-25 25 кВт + пульт CON6

- В наявності
- Код: 106490
37 444 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте надійну електричну піч для парної за доступною ціною? Тоді вам саме до нас!
Пропонуємо електрокам'янку EcoFlame SAM D-25, яка ідеально підходить для приміщень об'ємом 24-37 кубометрів. Ця модель була розроблена для використання в комерційних СПА-центрах, але її також високо цінують шанувальники домашніх лазень та саун.
Переваги електрокам'янки EcoFlame:
- Виносний пульт управління з цифровим дисплеєм дозволяє точно налаштувати температуру і час роботи.
- Термін служби понад 10 років — конструкція виготовлена з високоякісних матеріалів, які витримують постійний вплив пари і тепла.
- Легкість у використанні — навіть новачки зможуть легко керувати піччю.
- Простий догляд і чищення.
- Можливість створити ідеальний мікроклімат у парній завдяки точним налаштуванням.
Найкращі електрокам'янки EcoFlame ви можете знайти в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо найсучасніше обладнання для домашніх і комерційних парних від провідних світових виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 38 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Номінальна потужність | 25 Вт |
| Об'єм парної | 37 куб. м |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм парилки (м. куб) | 24-37 |
| Режим польоту | волога лазня |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
- Ціна: 37 444 ₴


