Електрокам'янка для сауни та лазні Helo CUP 90 STJ графіт 9 кВт

- В наявності
- Код: 108511
19 184 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрокам'янка Helo CUP 90 STJ (9 кВт) — це ідеальне рішення для облаштування домашньої лазні або сауни від фінського виробника. Модель пропонує простоту монтажу та безпеку в експлуатації. Вона забезпечує можливість створити різні режими для парної, як вологі, так і сухі, завдяки своїм універсальним характеристикам.
Основні переваги:
- Управління: панель керування розташована безпосередньо на корпусі печі.
- Місткість: 23 кг каменів.
- Потужні ТЕНи забезпечують рівномірний прогрів приміщення за годину.
- Тривалий термін служби — понад 10 років.
Щоб вигідно придбати цю електрокам'янку для домашньої парної, скористайтеся нашою пропозицією в інтернет-магазині з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helo |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм парної | 13 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 23 |
| Вид пального | Електрика |
| Матеріал топки | Неіржавка сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Напруга | 380 |
| Номінальна потужність | 9 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 9-13 |
| Розташування печі | Підвісне |
| Режим польоту | фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Тип каменки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Управління | вбудоване |
- Ціна: 19 184 ₴


