Електрокам'янка для сауни та лазні HUUM DROP 6 kW

- В наявності
- Код: 109263
37 232 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технології, якість та дизайн — основні складники електрокам'янки HUUM DROP 6 kW.
Основні характеристики:
- Матеріал: виготовлена з 5 мм нержавіючої сталі, що забезпечує надійність і довговічність.
- Теплообмін: піч генерує тепло з каменів, з мінімальним використанням металу в конструкції.
- Місткість: до 55 кг каменів, що створює легку пару з високим вмістом негативних іонів, подібну до умов у слов'янських саунах.
- Дизайн: мінімалістичний, натхненний формою краплі води, з можливістю настінного кріплення.
- Камені: піч можна заповнити шліфованим жадеїтом, що робить її не тільки функціональною, але й корисною для здоров'я.
HUUM DROP 6 kW — це не лише ефективний обігрів, але й естетичне доповнення до вашої парної.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huum |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Об'єм парної | 10 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 55 |
| Вид пального | Електрика |
| Матеріал топки | Неіржавка сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Напруга | 220 |
| Номінальна потужність | 6 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 5 - 10 |
| Підключення (Вольт) | 220/380 |
| Розташування печі | Підвісне |
| Режим польоту | фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Тип каменки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Управління | виносне |
- Ціна: 37 232 ₴










