Електрокам’янка для сауни та лазні HELO HANKO 80D Black 8 кВт

- В наявності
- Код: 9_110939
16 104 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрокам’янка Helo Hanko — стильна та доступна піч з фінською якістю
Helo Hanko — це сучасна електрокам’янка, розроблена з акцентом на високу якість матеріалів і функціональний дизайн. Представлена компанією Helo у 2021 році, вона пропонує ідеальний баланс між доступною ціною та європейською якістю. Завдяки оригінальному орнаменту з шестикутників піч відкриває доступ до 32 кг каміння, що забезпечує м’яке та рясне тепло, ідеальне для релаксації.
Додатково потрібен пульт керування. Пульт у комплект не входить!
Переваги Helo Hanko:
- Два способи кріплення на стіну для зручного монтажу.
- Відкритий відсік для каміння (32 кг) для м’якого та рівномірного тепла.
- Компактні розміри та два кольори на вибір — чорний або хром.
- Підключення до 220 або 380 В для зручності встановлення.
- Фінське виробництво з гарантією європейської якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helo |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм парної | 12 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 32 |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантія (років) | 1 |
| Матеріал топки | Неіржавка сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Номінальна потужність | 8 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 8-12 |
| Підключення (Вольт) | 220/380 |
| Розташування печі | Будь |
| Режим польоту | волога банья | фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Тип каменки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Управління | вбудоване "виносне" |
- Ціна: 16 104 ₴




