Електрокам'янка для сауни та лазні Tulikivi Tuisku 10,5 кВт

- Немає в наявності
- Код: 9_111148
107 624 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tulikivi |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 210 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Номінальна потужність | 6.8 Вт |
| Об'єм парної | 9 куб. м |
| Оздоблення печі | Облицювання натуральним каменем |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм парилки (м. куб) | 9-15 |
| Колір | GRAFIA |
- Ціна: 107 624 ₴

