Електрокам'янка для сауни та лазні HUUM DROP 4,5 kW

- В наявності
- Код: 109262
25 960 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрокам'янка HUUM DROP 4.5 kW — це сучасне рішення для облаштування сауни. Її оригінальний дизайн у формі краплі води допомагає гармонійно вписатися в інтер'єр та надати нових акцентів класичній парній.
Основні характеристики:
- Тип монтажу: настінне кріплення.
- Дизайн: мінімалістичний, органічна форма у вигляді краплі.
- Місткість: до 55 кг каменів, що забезпечує відмінну теплопровідність і генерацію м’якої, тривалої пари.
- Матеріал: виготовлена з нержавіючої сталі, що гарантує довговічність і надійність.
- Користь для здоров'я: піч допомагає зберегти іони в повітрі, що позитивно впливає на самопочуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huum |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Об'єм парної | 7 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 55 |
| Вид пального | Електрика |
| Матеріал топки | Неіржавка сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Напруга | 220 |
| Номінальна потужність | 4.5 |
| Підключення (Вольт) | 220/380 |
| Розташування печі | Підвісне |
| Режим польоту | фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Тип каменки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Управління | виносне |
- Ціна: 25 960 ₴










