Електрокам'янка для сауни та лазні EcoFlame SAM D-18 18 кВт + пульт CON6

- В наявності
- Код: 106488
33 396 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропіч EcoFlame серії SAM-18 (18 кВт) успішно зарекомендувала себе як в домашніх саунах, так і в комерційних СПА-центрах. Вона безперебійно створює ідеальний мікроклімат для поціновувачів пари та тепла навіть при щоденній експлуатації.
Піч EcoFlame — підлогове рішення для бань об'ємом до 29 кубометрів. Вона забезпечує швидкий і рівномірний нагрів до 100 кг каміння, що знаходиться всередині обладнання. Кожух печі виготовлений з глянсової нержавіючої сталі, що гарантує довговічність — понад 10 років експлуатації. Завдяки такому матеріалу піч легко чиститься і обслуговується. При покупці EcoFlame SAM-18 ви отримуєте в комплекті виносний пульт з цифровим дисплеєм, який дозволяє регулювати температуру, час роботи і навіть освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 38 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Номінальна потужність | 18 Вт |
| Об'єм парної | 29 куб. м |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм парилки (м. куб) | 17-29 |
| Режим польоту | волога лазня |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Управління | виносне |
- Ціна: 33 396 ₴


