Електрокам'янка для сауни та лазні HUUM DROP 9 kW

- В наявності
- Код: 109264
43 055 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна електрична піч HUUM DROP 9 kW поєднує сучасний дизайн та високу якість, що втілені в елегантній формі краплі води.
Основні характеристики:
- Матеріал: виготовлена з 5 мм нержавіючої сталі, що забезпечує міцність і надійність.
- Конструкція: мінімальне використання металу, 90% тепла проходить через каміння, що створює м'який і тривалий пар.
- Іони: піч сприяє насиченню повітря корисними іонами, що позитивно впливають на здоров’я.
- Місткість: піч вміщує до 55 кг каменів, що підсилює теплову ефективність.
- Декоративні камені: при використанні шліфованого жадеїту додається не лише естетична привабливість, а й цілющі властивості для здоров’я.
HUUM DROP 9 kW — це ідеальний вибір для вашої парної, який поєднує ефективність, красу і здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huum |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Об'єм парної | 15 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Електрика |
| Напруга | 380 |
| Номінальна потужність | 9 |
| Розташування печі | Підвісне |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Неіржавка сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Об'єм парилки (м. куб) | 8 - 15 |
| Вага каменів (кг) | 55 |
| Режим польоту | фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Управління | виносне |
| Тип каменки | Відкрита |
- Ціна: 43 055 ₴










