Шафа колекторна внутрішня ШКВ03 (720х580х110) біла

- В наявності
- Код: 11502700
2 031,60 ₴
1 693 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Шафа колекторна внутрішня ШКВ03 (720х580х110) біла
Шафа колекторна вбудована для колекторів теплої підлоги, систем опалення та водопостачання, є необхідним елементом в будь-якій системі опалення та водопостачання. Її головна функція - розміщення розподільника опалювального контуру та центрального вузла для регулювання температури нагріву для окремих приміщень.
Ця шафа складається з монтажної рами з листа оцинкованого 0,55 мм та складової рами і дверцят з листа холоднокатаного металу товщиною 0,8 мм. Вона також оснащена регульованими по висоті монтажними опорами, які забезпечують стійкість та надійність. Для зручності користування шафа має регульовану глибину та знімну складову раму. Дверцята обладнані поворотними ключами для забезпечення безпеки та доступу.
Бічні стінки шафи мають підготовлені отвори для підключення подавального та зворотного трубопроводів. Колекторні шафи призначені для установки в них колекторів систем водопостачання та опалення, а також для встановлення різноманітних приладів, які контролюють та регулюють витрату холодної та гарячої води, а також теплової енергії.
Шафа може кріпитися як до підлоги, так і до стіни, залежно від потреб та умов монтажу. Існує два види колекторних шаф: настінні і вбудовані, які можна монтувати в спеціальні отвори. Дверцята шафи обладнані замками, що запобігають несанкціонованому доступу та злому, забезпечуючи безпеку обладнання всередині.Колір: Білий
Матеріал: сталь
Тип покриття: порошкове фарбування
Конструкція: Цільно Зварена
Кількість відділень: 1
Ширина: 720 мм
Глибина: 110 мм
Розміри (ВхШхГ): 720х580х110 мм
Вага: 7 кг
Відвантаження: У зібраному вигляді
Торгова марка: Галіндустрія
Виробник: Галіндустрія
Країна-виробник: Україна
Гарантія: 12
Призначення: для внутрішнього монтажу
Захист: замок із двома ключами
Тип: шафа колекторна
Спосіб упаковки: картонна упаковка
Тип корпусу: Нерозбірний (зварний)
Передні двері: Із замком
Тип монтажу: Навісний
Задні двері: Не передбачено
Бічні стінки: Незнімні
Варіант установки: Настінний
Призначення комплектуючого: Для колекторів
Висота без опор: 580
Тип використання: Для внутрішніх робіт
Тип продукції: Готовий продукт
Взаємозамінні двері: Так
Можливість регулювання глибини монтажних напрямних: Так
Можливість зміни навішування дверей: Ні
Знімна основа шафи: Так
Місце для встановлення модуля вентиляції: У бокових стінках шафи
Кількість монтажних напрямних: Дві пари
Країна реєстрації бренду: Україна
Кількість контурів: 10
Призначення колектора: водопостачання;тепла підлога;опалення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий колір | Білий |
| Зовнішня глибина | 110 |
| Зовнішня ширина | 720 |
| Висота без опор | 580 |
| Гарантія | 12 рік |
| Задні двері | Не передбачено |
| Захист | замок із двома ключами |
| Захист, RU | замок із двома ключами |
| Кількість контурів | 10 |
| Матеріал | Сталь |
| Міра вимірювання | шт. |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Призначення | для внутрішнього монтажу |
| Призначення колектора | водопостачання;тепла підлога;опалення |
| Призначення комплектуючого | Для колекторів |
| Передні двері | Із замком |
| Покриття | порошкове фарбування |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Розміри (ВхШхГ) | 720х580х110 |
| Способ упаковки | картонна упаковка |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | шафа колекторна |
| Тип корпусу | Нерозбірний (зварний) |
| Тип покриття | порошкове фарбування |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Білий |
| Взаємозамінні двері | Да |
| Можливість регулювання глибини монтажних напрямних | Да |
| Можливість правобічного та лівобічного навішування дверей | Немає |
| Конструктивні особливості | |
| Антивандальний корпус | Да |
| Регульовані опори | Да |
| Бічні стінки | Незнімні |
- Ціна: 1 693 ₴



