Шафа колекторна внутрішня ШКВ06 (1145х580х110) біла

- В наявності
- Код: 11530000
2 631,60 ₴
2 193 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Шафа колекторна внутрішня ШКВ06 (1145х580х110) біла
Шафа колекторна вбудованого типу призначена для зручного та організованого розміщення розподільника опалювального контуру та центрального вузла для регулювання температури нагріву окремих приміщень. Вона складається з різноманітних компонентів, що забезпечують надійність та функціональність шафи:
- Монтажна рама виготовлена з оцинкованого листа товщиною 0,55 мм, що забезпечує стійкість до корозії та довговічність.
- Складова рама і дверцята виготовлені з листа високоякісної сталі товщиною до 0,8 мм, що забезпечує міцність конструкції та довговічність.
- Монтажні опори регульовані по висоті, що дозволяє встановлювати шафу на різній висоті від підлоги.
- Шафа має можливість регулюватися по глибині, а також складову раму можна знімати для зручності монтажу та обслуговування.
- Дверцята шафи закриваються за допомогою поворотного ключа, що забезпечує доступ лише авторизованим особам.
- Бічні стінки шафи мають підготовлені отвори для зручного приєднання подавального та зворотного трубопроводів систем опалення та водопостачання.
Цей тип шафи призначений для ефективного використання простору та забезпечення зручності монтажу та обслуговування колекторів систем опалення та водопостачання.
Колір: Білий
Матеріал: сталь
Тип покриття: порошкове фарбування
Конструкція: Ціліснозварена
Кількість відділень: 1
Ширина: 1145 мм
Глибина: 110 мм
Розміри (ВхШхГ): 1145х580х110 мм
Вага: 11 кг
Відвантаження: У зібраному вигляді
Торгова марка: Галіндустрія
Виробник: Галіндустрія
Країна-виробник: Україна
Гарантія: 12
Призначення: для внутрішнього монтажу
Захист: замок із двома ключами
Тип: шафа колекторна
Тип корпусу: Нерозбірний (зварний)
Передні двері: Із замком
Тип монтажу: Навісний
Задні двері: Не передбачено
Бічні стінки: Незнімні
Варіант встановлення: Настінний
Призначення комплектуючого: Для колекторів
Висота без опор: 580
Тип використання: Для внутрішніх робіт
Тип продукції: Готовий продукт
Взаємозамінні двері: Так
Можливість регулювання глибини монтажних напрямних: Так
Антивандальний корпус: Так
Регульовані опори: Так
Можливість зміни навішування дверей: Ні
Країна реєстрації бренду: Україна
Кількість контурів: 16
Призначення колектора: водопостачання;тепла підлога;опалення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип монтажу | Навісний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1145 мм |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий колір | Білий |
| Зовнішня глибина | 110 |
| Зовнішня ширина | 1145 |
| Висота без опор | 580 |
| Гарантія | 12 рік |
| Задні двері | Не передбачено |
| Захист | замок із двома ключами |
| Захист, RU | замок із двома ключами |
| Кількість контурів | 16 |
| Матеріал | Сталь |
| Міра вимірювання | шт. |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Призначення | для внутрішнього монтажу |
| Призначення колектора | водопостачання;тепла підлога;опалення |
| Призначення комплектуючого | Для колекторів |
| Передні двері | Із замком |
| Покриття | порошкове фарбування |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Розміри (ВхШхГ) | 1145х580х110 |
| Способ упаковки | картонна упаковка |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | шафа колекторна |
| Тип корпусу | Нерозбірний (зварний) |
| Тип покриття | порошкове фарбування |
| Колір | Білий |
| Конструктивні особливості | |
| Антивандальний корпус | Да |
| Регульовані опори | Да |
| Бічні стінки | Незнімні |
| Додаткові характеристики | |
| Взаємозамінні двері | Да |
| Можливість регулювання глибини монтажних напрямних | Да |
| Можливість правобічного та лівобічного навішування дверей | Немає |
| Колір шафи | Білий |
- Ціна: 2 193 ₴




