Бойлер Atlantic Round VMR 80 (1500W)

Бонус 5%
- В наявності
- Код: 951267
4 999 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер ATLANTIC ROUND VMR 80
Електричний водонагрівач ROUND VMR 80 — чудове економне рішення для отримання гарячої води в побуті від французького концерну GROUP ATLANTIC. Водонагрівач має традиційну конструкцію з мідним ТЕНом і магнієвим анодом. Магнієвий анод застосовується для захисту робочого бака та нагрівального елемента від корозії.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі моделі серії ROUND мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу звести теплові втрати всього до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою впродовж дуже тривалого часу.
Традиційний дизайн водонагрівача дасть йому гармонійно вписатися у Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота роблять експлуатацію водонагрівача комфортною. ROUND об'ємом 80 літрів ідеально підійде для сім'ї з 3 осіб.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі моделі серії ROUND мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу звести теплові втрати всього до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою впродовж дуже тривалого часу.
Традиційний дизайн водонагрівача дасть йому гармонійно вписатися у Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота роблять експлуатацію водонагрівача комфортною. ROUND об'ємом 80 літрів ідеально підійде для сім'ї з 3 осіб.
Технічні характеристики Бойлер ATLANTIC ROUND VMR 80
|
Потужність
|
1500 Вт
|
|
Кількість/потужність ТЕНів
|
1х1500 Вт
|
|
Об'єм
|
80 л
|
|
Індикатор температури
|
Механічний
|
|
Форма
|
Циліндрична
|
|
Регулятор температури
|
Прихований (під кришкою)
|
|
Час нагрівання
|
2.59 год
|
|
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
|
Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою)
|
|
Матеріал внутрішнього бака
|
Сталь
|
|
Комплект постачання
|
Бойлер
Запобіжний клапан Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
|
Особливості
|
Максимальна температура нагрівання: 63 ± 3 C
Клас захисту: IP 24 Робочий тиск: 8 барів Запобіжний клапан Магнієвий анод Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція Патрубки подавання холодної та відбору гарячої води з неіржавкої сталі Термостат із захистом від перегрівання |
|
Встановлення
|
Вертикальна
|
|
Наявність кабелю живлення
|
Немає
|
|
Габарити (ВхШхГ)
|
80.9х43.3х45.1 см
|
|
Вага
|
17.5 кг
|
|
Колір
|
Білий
|
|
Тип керування
|
Механічне
|
|
Тип встановлення
|
Настінний
|
|
Гарантія
|
24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи + 36 місяців на бак
|
|
Країна-виробник товару
|
Україна
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 194 хв |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 21.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Мінімальний тиск води | 1 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 809 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |
- Ціна: 4 999 ₴





