Бойлер Atlantic Round VMR 100

- В наявності
- Код: 961293
5 899 ₴
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
Водонагрівач Atlantic Round VMR 100 — електричний накопичувальний бойлер місткістю 50 літрів із ТЕНом на 1,5 кВт. В основі моделі Atlantic Round VMR — традиційна конструкція з нагрівачем із міді та захисним анодом із магнієвого сплаву.
Бойлери Round VMR прості та надійні!
Завдяки електричному нагрівальному елементу потужністю 1,5 кВт, вода у водонагрівачах Round VMR нагрівається дуже швидко, водночас навантаження на електромережі незначне. Матеріалові накопичувальні водонагрівачі Atlantic вирізняються високою якістю й доступною ціною. Саме тому бойлери Round VMR, які є оптимальним рішенням для побутового нагрівання води, мають в Україні високий попит.
Додаткові переваги
- Гарантия на бойлер Atlantic VMR – 24 месяца, на бак – 36 месяцев.
- Встановлення — вертикальне.
- Простота контролю досягається за допомогою індикатора нагрівання, розташованого на передній панелі.
- Ізоляція виготовлена з екологічного пінополіуретану підвищеної щільності.
Подавання холодної та відбір гарячої води відбувається за допомогою вдосконалених патрубків (неіржавка сталь). За допомогою запобіжного клапана надлишковий тиск води в баку скидається. У термостаті передбачений захист від перегрівання, а керування нагріванням спрощене завдяки механічному регулятору. Антикорозійний захист сталевого бака вирізняється підвищеною надійністю: високоякісне склокерамічне покриття (електростатичний спосіб нанесення); в баку встановлений захисний анод (магнієвий), який, витратячись, захищає його від корозії; додатковий антикорозійний захист забезпечує система O'Pro — вона продовжує термін експлуатації захисного анода, сповільнюючи його витрати.
Ремонтом і гарантійним обслуговуванням займається велика мережа сервісних центрів. Нагрівач спроєктований для вертикального монтажу. На передню панель винесено індикатор роботи та термометр, які допомагають контролювати нагрівання води. Встановлення потрібної температури відбувається за допомогою терморегулятора під захисною кришкою.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 242 хв |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Мінімальний тиск води | 1 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 968 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм [л] | 100 |
- Ціна: 5 899 ₴


