Аварійний світильник EL12 акум. 42 LED

- Немає в наявності
- Код: 3160
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 207-91-20
viber / t.me/electroteplo
- +380 (98) 007-91-20Kyivstar
- +380 (93) 207-91-20Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аварійний світильник EL12 акум. 42 LED
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи в аварійному режимі | 15 год не яскравого освітлення, 8год яскравого освітлення годину |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Еквівалент лампи розжарювання | 70 Вт |
| Спосіб монтажу | на стіну на стелю, переносний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа |
| Світловий потік | 566.0 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Застосування | вдома, в офісі, на прогулянці, на рибалці, при пошуку, в саду, в походах, на складі, при ремонті, в магазині і т. д. |
| Застосування освітлення | Резервне освітлення, Для внутрішніх приміщень, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення |
| Допоміжна ручка | так |
| Час заряду акумулятора | 20 годину |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Напруга | 220.0 |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

